"Первенство Сапат" ачык турниринин биринчи күн жыйынтыгы

Эл аралык "Сапат" билим берүү мекемеси Кыргыз Республикасынын Шахмат Федерациясы коомдук фондунун колдоосу менен өткөргөн 6-10 жаш аралыгындагы “Первенство Сапат”ачык шахмат турниринин биринчи күн жыйынтыгы.

Место
Имя
Очки
1
Amangeldiev Zalkar
7
2
Li Batyrhan
6
3
Alybakov Nail
6
4
Kaiypov Sardar
6
5
Kemelov Sanzhar

6
Musahodzhaev Sultan
5
7
Kydykov Damir
5
8
Pak Aaron
5
9
Myrzaev Danial
5
10
Narbaev Imran
5
11
Akylbekov Bekzhan
5

Omurbekov Bakai
5
13
Shukuraliev Tengis
5
14
Kasymov Alinur
5
15
Kanat Amir
5
16
Anarbekov Arstan1
5
17
Chodobaev Abai

18
Asylbekov Ulan

19
Suleimanov Baibolot
4
20
Sydykov Chyngyz
4
21
Iljazov Baimyrza
4
22
Zholomanov Bayhan
4
23
Kurbanbaev Zalkar
4
24
Meirachev Iljas
4
25
Azhiev  Aidar
4
26
Aitaliev Danai
4

Sultanov Abai
4
28
Begaliev Alibek
4
29
Kim Kirill
4
30
Bakytbekov Emin
4

Bugaev Bogdan
4
32
Sagynaliev Abdisamat
4
33
Zholomanov Husein
4
34
Abdylashymov Rysbek

35
Zhumadyl Yasin

36
Kubatov Abay

37
Sezdbekov Nursultan

38
Raimzhanov Nasipbek

39
Shailoobekov Aydin
3
40
Otorov Bektusun
3
41
Kartanbaev Aktan
3
42
Bekturov Kambar
3
43
Kanatbekov I
3
44
Tentimishev Emir
3
45
Alahunov Ahmad
3
46
Tashmat uulu Ariet
3
47
Abdykadyrov
3
48
Shabdan Aytkul
3
49
Bakiev Islam
3

Kanatbekov Islamabai
3
51
Erkimbaev Altair
3
52
Sharapov Said
3
53
Mashaev Yunus
3
54
Seyitbekov Nurtai

55
Taalaibekov Dastan

56
Ahmatzhanov Emin

57
Tursunbaev Eldar


Tokurov

59
Muktarbekov Adam

60
Alan Haydar

61
Huzin Damir
2
62
Ormushev Aydar
2
63
Ahparov Arsen
2
64
Uchbaev Elmyrza
2
65
Zholdoshov Bektur
2
66
Begmatov Alihan
2
67
Bakiev Nursultan
2
68
Zhumabaev Ismail

69
Nuretov Alinur
1
70
Omorbekov Bekzhan
1
71
Razakov Ishak
1
72
Anarbekov Arstanbek
1
73
Kenzhematov Nursultan
0
74
Allakulov Nursultan
0


Место
Имя
Очки
1
Abdyldaev Nurislam

2
Sabyrbekov Akim
6
3
Zhumashukurov Aihan
6
4
Chubakov Sultan

5
Sarynzhiev Sanzhar

6
Stankulov Ilim

7
Arapov Adilet
5
8
Zhailoobaev Nurbolot
5
9
Kubanychbekov Amantur
5
10
Umetaliev Arsen
5
11
Almanov Kutbol
5
12
Borubaev Nursultan
5
13
Akmatov Zhoomart
5
14
Bazakechov Ravil
5
15
Tursunbaev Emir
5
16
Nishanov Alihan

17
Sultangaziev Amir
4
18
Zhumabekov Daniar
4
19
Amirazhanov
4
20
Suyunbaev Elmyrza
4
21
Ryskulov Chyngyz
4

Uzakbaev Arafat
4
23
Azimbekov Erbol
4
24
Muratov Iljas
4
25
Melisov Muhammed
4
26
Birkeev Nurbolot
4
27
Sovetov Kayrat
4
28
Sarbekov Adil
4
29
Tashmat uulu Tariel
4
30
Ubyshev Marat
4
31
Zhorobaev Kantemir
4
32
Medetov Elnazar
4
33
Toktomushev

34
Kucukoglu Ahmet

35
Muhtarbekov Adahan

36
Bolotbekov Said
3
37
Suyunbaev
3
38
Melisov Mustafa
3
39
Tariel uulu Mustafa
3
40
Kadyrov Nusup
3
41
Talantov Bayastan
3
42
Tynarov Bekzhan
3
43
Zhumabekov Alinur
3
44
Arstanov Seytek
3
45
Allakulov Beknur
3
46
Meimanbaev Pamir
3
47
Bakytbek Umar
3

Toychubekov
3
49
Mayrambekov Maksut
3
50
Miynazarov Alhas

51
Bakirov Tirek

52
Nazaraliev Atay

53
Zhanybekov

54
Omurzakov K
2
55
Idirisov Aktan
2
56
Sultanov Emir
2
57
Umarov Alihan
2
58
Zholdoshbekov Rai
2
59
Abdykasymov Erzhan
2
60
Bakytov Aziret
2
61
Makeshov Chyngyz
1
62
Esenbekov Aidin
1
63
Ermatov Daniil
1
64
Kochkarov Abdulbariy
1
65
Muratov Adilbek
0
66
Eldarov Daniil
0
67
Kadyrov Salim
0
Close
Close